Mgr. Boris Sopko
SR:
Heydukova ul. 1
Bratislava
+421 903 531 431
boris.sopko@gmail.com

Ako to prebieha

Na stretnutie sa môžete objednať telefonicky alebo e-mailom. Dohodneme si presný termín, aby ste nemuseli strácať čas čakaním. Stretnutie bude trvať 50 – 60 minút.

Na prvom stretnutí sa zoznámime – mňa bude samozrejme zaujímať problém, ktorý Vás ku mne doviedol, ale taktiež ma zaujíma kto ste, čo robíte, čo Vás v živote baví, Vaše zázemie. Aj ja Vám poviem najdôležitejšie informácie o sebe, mojom vzdelaní, spôsobe práce a takisto rád odpoviem na ďalšie Vaše otázky. Na konci stretnutia spravíme dohodu o ďalšej spolupráci - o cieli, približnom časovom rámci, frekvencii stretávaní, financiách.

Spolupráca zvykne byť rôzne dlhá. Ak potrebujete skôr radu, môj názor, tak vtedy väčšinou stačí jedno alebo dve stretnutia. Ak chcete pracovať na nejakom probléme, tak vtedy bude naša spolupráca dlhšia. Konečnú dĺžku ťažko dopredu odhadnúť, ale približný časový rámec áno. Niekedy ide o spoluprácu na 2-3 mesiace (pri krátko trvajúcich problémoch) a niekedy ide spoluprácu na niekoľko rokov (pri práci na dlhodobých problémoch).